Il Viaggio Verde

Βασικές ανέσεις

  • The lagest option:
  • 4 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια
  • 1 υπνοδωμάτιο

Τοποθεσία

    Το διαμέρισμα Il Viaggio Verde Βασιλική με 6 δωμάτια βρίσκεται 3 χλμ. από την Παραλία Αγιοφύλλι.

    Το διαμέρισμα απέχει μόλις 20 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης.

    Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπανιέρα με υδρομασάζ και walk-in ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών.

    Το κατάλυμα έχει κουζίνα εξοπλισμένη ψυγείο και μηχανή εσπρέσο για την άνεσή σας. Το διαμέρισμα Il Viaggio Verde παρέχει χώρο για ηλιοθεραπεία, μασάζ και χώρο για πικ-νικ. Κοντά στο διαμέρισμα γίνονται διάφορες δραστηριότητες, όπως κατάδυση, πεζοπορία και ποδηλασία. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ηλιόλουστη βεράντα όπου οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν.

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας0831Κ10000301000
    • Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια
    • Η μέγιστη χωρητικότητα επιπλέον κρεβατιών σε ένα δωμάτιο είναι 1.

    Δωμάτια στο Il Viaggio Verde Βασιλική

    Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπανιέρα με υδρομασάζ και walk-in ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών.

    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Μπάνιο φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Ανέσεις φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Πισίνα φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Ανέσεις φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Ανέσεις φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Φύση φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Φαγητό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εσωτερικό φωτογραφία
    Βίλα

    Μέγεθος: 60 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Μεγάλο υπέρδιπλο κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +
    Il Viaggio Verde Βασιλική Νιπτήρες φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Τουαλέτες φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Ανέσεις φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Λεπτομέρειες φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία
    Μικρή σουίτα

    Μέγεθος: 40 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Μεγάλο υπέρδιπλο κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +
    Il Viaggio Verde Βασιλική Ανέσεις φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Λεπτομέρειες φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Ανέσεις φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Ανέσεις φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Ανέσεις φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Φύση φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Δωμάτιο φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Πισίνα φωτογραφία
    Βίλα

    Μέγεθος: 60 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Μεγάλο υπέρδιπλο κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +
    Il Viaggio Verde Βασιλική Νιπτήρες φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Τουαλέτες φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Κουζίνα φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Ανέσεις φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Λεπτομέρειες φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία
    Μικρή σουίτα

    Μέγεθος: 40 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Μεγάλο υπέρδιπλο κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +
    Il Viaggio Verde Βασιλική Ανέσεις φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Φαγητό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Λεπτομέρειες φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Νιπτήρες φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία
    Μικρή σουίτα

    Μέγεθος: 45 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Μεγάλο υπέρδιπλο κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +
    Il Viaggio Verde Βασιλική Φαγητό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Λεπτομέρειες φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Νιπτήρες φωτογραφία Il Viaggio Verde Βασιλική Εξωτερικό φωτογραφία
    Superior διαμέρισμα

    Μέγεθος: 45 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Μεγάλο υπέρδιπλο κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +

    Η τοποθεσία του Il Viaggio Verde Βασιλική

    Αξιοθέατα
    Καταπληκτικά εστιατόρια
    Μεταφορά

    Τα σχόλια των πελατών του Il Viaggio Verde Βασιλική

    Εδώ θα βρείτε σχόλια που δημοσίευσαν οι χρήστες μας σ' αυτόν τον ιστότοπο

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Προσπαθήστε ξανά.

    Δημοφιλή ξενοδοχεία στην Ελλάδα

    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Νόμισμα
    • USD Δολάριο ΗΠΑ
    • EUR Ευρώ
    • GBP Λίρα στερλίνα
    • AUD Δολάριο Αυστραλίας
    • CAD Δολάριο Καναδά
    • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
    • CNY Γουάν Κίνας
    • CZK Κορόνα Τσεχίας
    • DKK Κορόνα Δανίας
    • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
    • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
    • JPY Γεν Ιαπωνίας
    • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
    • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
    • NOK Κορόνα Νορβηγίας
    • PLN Ζλότι Πολωνίας
    • RON Νέο λέου Ρουμανίας
    • RUB Ρούβλι Ρωσίας
    • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
    • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
    • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
    • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
    • SEK Κορόνα Σουηδίας
    • CHF Ελβετικό φράγκο
    • TRY Τουρκική λίρα
    • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Μπατ Ταϊλάνδης
    Επιλογή γλώσσας
    Δείτε τις καλύτερες διαθέσιμες προσφορές
    Εισάγετε ημερομηνίες για να δείτε τις τιμές
    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Il Viaggio Verde Βασιλική